Startsida › Forum › E-handelsforumet › Generellt om E-handel › Facebook Comments Box pĂ„ orderbekrĂ€ftelsesidan
- Detta Àmne har 5 svar, 4 deltagare, och uppdaterades senast för 14 Är, 4 mÄnader sedan av
NO LINGO.
-
FörfattareInlÀgg
-
19 januari, 2012 kl. 10:19 #97197
lenp
Deltagare… detta diskuterades eller kom upp i ngn trĂ„d, med exempel osv, men jag kan sjutton i mig inte hitta tillbaka till var. Eller…. det kan ha varit ngn annanstans och inte pĂ„ detta forum, men jag vet att i alla fall nĂ„gra av er var inblandade i diskussionen.
Kan nÄgon lÀnka mig rÀtt sÄ blir jag glad

/L
19 januari, 2012 kl. 11:50 #134555
TigernDeltagareProtecty kör detta pÄ nÄgot sÀtt har jag sett, kanske Nolingo vill delge sina erfarenheter(?)
19 januari, 2012 kl. 11:56 #134556lenp
DeltagareBingo! Nu var det bara lite googling pÄ Protecty och Facebook Comments sÄ hamnade jag pÄ http://www.judithwolst.se/facebook-e-handlare/
Ok – inte sĂ„ mkt diskussion och inte detta forum, men det var just den bilden pĂ„ Protecty’s checkout-sida jag mindes…
Tack!
/L
@Tigern 32690 wrote:
Protecty kör detta pÄ nÄgot sÀtt har jag sett, kanske Nolingo vill delge sina erfarenheter(?)
19 januari, 2012 kl. 11:56 #134557NO LINGO
DeltagareVi kör Facebook comments bÄde pÄ produkterna och i checkout. Funkar finfint

http://www.billigaarbetsklader.se/rosa-arbetsbyxa-pink-lady-p-2699.aspx?externalsearch=1
http://www.billigaarbetsklader.se/orderdetailsconfirmed.aspx
19 januari, 2012 kl. 12:21 #134562danielandersson
DeltagareIntressant.
Peter, tycker du att det ger nÄgot? Menar, i kassan har ingen skrivit sen 27e dec (sorteringen verkar vÀldigt konstig btw.. ?)
Och pĂ„ produkten har ingen skrivit sen i juni. Ăr vĂ€l en vĂ€ldigt nischad produkt, men tĂ€nker att det kanske bidrar till att folk tycker att det var lĂ€ngesen sidan uppdaterades.. ?
20 januari, 2012 kl. 13:13 #134687NO LINGO
DeltagareSorteringen Ă€r skitskum oavsett placering. Vet inte riktigt hur man Ă€ndrar det… Varit massor av produktkommentater pĂ„ byxan sen i juni, flera under januari men det Ă€r som sagt nĂ„got skumt med sorteringen. En smutt grej Ă€r att vi fĂ„r ett mail sĂ„ snart nĂ„gon kommenterat en artikel. Behövs nĂ€stan om man har typ 3000 artiklar
DÄ kan man gÄ in och kolla om det Àr hiss eller diss.Det Àr inte sÄ mÄnga som skriver i kassan men desto fler som klickar pÄ rekommendera knappen

@lunarmys 32698 wrote:
Intressant.
Peter, tycker du att det ger nÄgot? Menar, i kassan har ingen skrivit sen 27e dec (sorteringen verkar vÀldigt konstig btw.. ?)
Och pĂ„ produkten har ingen skrivit sen i juni. Ăr vĂ€l en vĂ€ldigt nischad produkt, men tĂ€nker att det kanske bidrar till att folk tycker att det var lĂ€ngesen sidan uppdaterades.. ?
-
FörfattareInlÀgg
- Du mÄste vara inloggad för att svara pÄ detta Àmne.