Hejsan! Du verkar inte vara medlem på Ehandel.se ännu. Du vet väl att det är gratis och ger dig tillgång till forumet, nyhetsbrevet och mycket mer? Bli medlem nu
Designen ger ett bra intryck! Som några andra sagt här så vore det lite mer unikt om man låter besökaren stanna kvar i köpcentret när man är inne i butiken.
Har skickat in ansökan och även fått svarsmail från er, men av någon anledning vill ert program inte acceptera min "text till skylltfönster" (246 tecken inklusive mellanslag av tillåtna 260).
Är detta tillfälligt eller har jag gjort något fel?
OlofB: Detta är en bugg vi har upptäckt och arbetar på att lösa. Maila gärna den text du önskar till info@swebs.se så löser vi detta bums.
sailorcap: Idén är kul, men vi ser ett mervärde för er webshopsägare att konsumenten skickas till er egna webshop. Men vi får se vad som händer i framtiden!
Patrik1972: Kul att du gillar vårt köpcenter. Vi har inte börjat synas ännu av den
anledningen att vi ska få in ett antal webshoppar till, innan vi börjar marknadsföra
SWEBS mot konsumenterna. Har man för litet utbud så finns det risk att besökarna
inte återvänder!
Kan även passa på att tillägga att vi dragits med en del buggar, som vi precis kommit
tillrätta med =)
Om Ehandel.se
Ehandel.se ägs av White Tree AB
Vi är en objektiv community utan ägarintresse från leverantörer.
Vårt mål är att främja svensk e-handel
genom att sprida kunskap.
Kontaktinformation
White Tree AB
Rundgången 18
254 52 Helsingborg
info@ehandel.se
Bolagsinformation
Innehar f-skattesedel och momsregistrering.
Organisationsnummer 556824-4239