Kontakt

Nyhetstips:
Marknad:
Event:
Ehandel Edge:
Showroom:
Rådgivning:
Leverantörsguiden:

 

Vi som jobbar på Ehandel

Johan Svensson
CEO
📧 johan@ehandel.se
☎ +46 73 558 19 97

Johanna Allhorn
Editor-in-chief
📧 johanna@ehandel.se
☎ +46 709 49 47 50

Julius Gunnilstam
Editor and IT
📧 julius@ehandel.se
☎ +46 708 35 91 95

Therese Karlsrud Haugen
Reporter Norway
📧 therese@ehandel.com
☎ +47 94 19 97 56

Frida Clementz
Head of Marketing
📧 frida@ehandel.se
☎ +46 735 72 36 36

Lina Hiltunen
Digital Marketing Manager
📧 lina@ehandel.se
☎ +46 703 27 51 13

Louise Wimert
Digital Marketer
📧 louise@ehandel.se
☎ +46 708 36 26 23

Jennifer Sibenik
KAM and Product manager
📧 jennifer@ehandel.se
☎ +46 735 32 93 49

Jenny Nellbert
Head of CRM & Edge
📧 jenny@ehandel.se
☎ +46 763 13 35 75

Maria Olsson
COO Showroom
📧 maria@ehandel.se
☎ +46 700 79 29 49

 

Sahra Thurdin
Head of Events
📧 sahra@ehandel.se
☎ +46 708-140 110

Nils Lund
Reporter Sweden
📧 nils@ehandel.se
☎ +46 763 10 20 75

Izabella Bielecka
Reporter Sweden
📧 izabella@ehandel.se
☎ +46 702 45 11 50

Linn Adine Andersen
Reporter Norway
📧 linn@ehandel.com
☎ +47 47 85 95 05

Hannele Hämäläinen
Reporter Finland
📧 hannele@ehandel.fi
☎ +46 702 24 14 68

Olivia Wollheim
Digital Marketer
📧 olivia@ehandel.se
☎ +46 73 503 93 69

Niclas Albäck
Key Account Manager
📧 niclas@ehandel.se
☎ +46 735 03 48 06

Alexander Thour
Key Account Manager
📧 alexander@ehandel.se
☎ +46 735 29 74 69

Sanna Thurdin
Head of Business Development
📧 sanna@ehandel.se
☎ +46 708 12 30 95

Zandra Lundin
Client Success Manager Showroom
📧 zandra@ehandel.se
☎ +46 721 79 86 79