Kontakt

Nyhetstips:
Marknad:
Event:
Ehandel Edge:
Showroom:
Rådgivning:
Leverantörsguiden:

 

Vi som jobbar på Ehandel

Johan Svensson
CEO
📧 johan@ehandel.se
☎ +46 73 558 19 97

Niclas Albäck
Head of Sales
📧 niclas@ehandel.se
☎ +46 735 03 48 06

Jennifer Sibenik
KAM and Product manager
📧 jennifer@ehandel.se
☎ +46 735 32 93 49

Julius Gunnilstam
Editor and IT
📧 julius@ehandel.se
☎ +46 708 35 91 95

David Gustavsson
Reporter Ehandel.se
📧 david@ehandel.se
☎ +46 735 32 71 42

Linn Adine Andersen
Reporter Ehandel.com
📧 linn@ehandel.com
☎ +47 47 85 95 05

Emma Lu Shen
Edge & CRM specialist
📧 emma@ehandel.se
☎ +46 763 13 35 75

Olivia Wollheim
Digital Marketer
📧 olivia@ehandel.se
☎ +46 735 03 93 69

Maria Olsson
COO Showroom
📧 maria@ehandel.se
☎ +46 700 79 29 49

Emilia Bergh
SHOWROOM
📧 emilia@ehandel.se
☎ +46 735 03 55 28

Sandra Björling
SHOWROOM
📧 sandra@ehandel.se
☎ +46 700 97 73 52

 

Annika Lindecrantz
Acting Editor-in-chief Ehandel
📧 annika@ehandel.se
☎ +46 70 949 47 50

Alexander Thour
Key Account Manager
📧 alexander@ehandel.se
☎ +46 735 29 74 69

Simon Bergsten
Key Account Manager
📧 simon@ehandel.se
☎ +46 763 13 08 46

Lina Hiltunen
Acting Head of Marketing
📧 lina@ehandel.se
☎ +46 703 27 51 13

Izabella Bielecka
Acting Editor-in-chief Influens.se
📧 izabella@ehandel.se
☎ +46 739 96 84 92

Nils Lund
Reporter Ehandel.se
📧 nils@ehandel.se
☎ +46 763 10 20 75

Frida Clementz
Head of Marketing (parental leave)
📧 frida@ehandel.se
☎ +46 735 72 36 36

Louise Wimert
Digital Marketer
📧 louise@ehandel.se
☎ +46 708 36 26 23

Sanna Thurdin
Head of Business Development
📧 sanna@ehandel.se
☎ +46 708 12 30 95

Zandra Lundin
Liveshopping Consultant SHOWROOM
📧 zandra@ehandel.se
☎ +46 721 79 86 79

Kim Nilsson
SHOWROOM
📧 kim@ehandel.se
☎ +46 70 859 61 94

Anesa Dzamastagic
SHOWROOM
📧 anesa@ehandel.se
☎ +46 703 12 83 31