Kontakt

Nyhetstips:
Marknad:
Event:
Ehandel Deals:

Vill du träffa oss?

Vi som jobbar på Ehandel

Johan Svensson
CEO
📧 johan@ehandel.se
☎ +46 73 558 19 97

Julius Gunnilstam
Editor-in-Chief, Publisher & CTO
📧 julius@ehandel.se
☎ +46 708 35 91 95

Nils Lund
Executive Editor
📧 nils@ehandel.se
☎ +46 763 10 20 75

David Gustavsson
Senior Reporter & E-commerce Advisor
📧 david@ehandel.se
☎ +46 735 32 71 42

Linn Adine Andersen
Editor-in-Chief Netthandel.no
📧 linnadine@netthandel.no
☎ +47 47 85 95 05

Elisabeth Dahl Skjervheim
Reporter Netthandel.no
📧 elisabeth@netthandel.no
☎ +47 94 79 00 27

Jimmy Andersson
Reporter Ehandel.se
📧 jimmy@ehandel.se
☎ +46 700 36 63 00

Ola Andersson
Editor Ehandel Plus
📧 ola@ehandel.se
☎ +46 735 66 08 31

Izabella Borowska
Editor-in-Chief & Publisher Influens.se
📧 izabella@influens.se
☎ +46 702 45 11 50

Sofié Leifsdotter Magnusson
Reporter Influens.se
📧 sofie@influens.se
☎ +46 735 02 57 72

 

Niclas Albäck
COO
📧 niclas@ehandel.se
☎ +46 735 03 48 06

Jennifer Sibenik
Key Account Manager & Team Lead
📧 jennifer@ehandel.se
☎ +46 735 32 93 49

Alexander Thour
Key Account Manager & Product Owner
📧 alexander@ehandel.se
☎ +46 735 29 74 69

Simon Bergsten
Key Account Manager
📧 simon@ehandel.se
☎ +46 763 13 08 46

Frida Clementz
Head of Marketing
📧 frida@ehandel.se
☎ +46 735 72 36 36

Bianca Rior
Digital Marketer
📧 bianca@ehandel.se
☎ +46 73 443 17 78

Louise Wimert
Marketing Manager
📧 louise@ehandel.se
☎ +46 708 36 26 23

Olivia Wollheim
Marketing Manager
📧 olivia@ehandel.se
☎ +46 735 03 93 69

Emma Lu Shen
Digital Marketer
📧 emma@ehandel.se
☎ +46 763 13 35 75