Kontakt

Nyhetstips - tips@ehandel.se
Marknad - marknad@ehandel.se
Event - event@ehandel.se
Ehandel Edge - edge@ehandel.se
Leverantörsguiden - leverantorsguiden@ehandel.se

Vi som jobbar på Ehandel

Johan Svensson
CEO
📧 johan@ehandel.se
☎ +46 (0) 73 558 19 97

Johanna Allhorn
Editor-in-chief
📧 johanna@ehandel.se
☎ +46 (0) 709 49 47 50

Julius Gunnilstam
Editor and IT
📧 julius@ehandel.se
☎ +46 (0) 708 35 91 95

Izabella Bielecka
Reporter Sweden
📧 izabella@ehandel.se
☎ +46 (0) 702 45 11 50

Therese Karlsrud Haugen
Reporter Norway
📧 therese@ehandel.com
☎ +47 94 19 97 56

Jennifer Huynh
KAM and Product manager
📧 jennifer@ehandel.se
☎ +46 (0) 735 32 93 49

Jenny Nellbert
Head of CRM & Edge
📧 jenny@ehandel.se
☎ +46 (0) 763 13 35 75

Sandra Bond
Marketing Communications & Edge
📧 sandra@ehandel.se
☎ +46 (0) 735 29 74 69

Viktoria Eklund
KAM and act. Head of Sales
📧 viktoria@ehandel.se
☎ +46 (0) 735 03 93 69

Sahra Thurdin
Head of Events
📧 sahra@ehandel.se
☎ +46 (0) 708-140 110

Nils Lund
Reporter Sweden
📧 nils@ehandel.se
☎ +46 (0) 763 10 20 75

Linn Adine Andersen
Reporter Norway
📧 linn@ehandel.com
☎ +47 47 85 95 05

Hannele Hämäläinen
Reporter Finland
📧 hannele@ehandel.fi
☎ +46 702 24 14 68

Frida Clementz
Head of Marketing
📧 frida@ehandel.se
☎ +46 (0) 735 72 36 36

Sanna Thurdin
Head of Business Development
📧 sanna@ehandel.se
☎ +46 (0) 708 12 30 95